Mikropigmentacja skóry głowy Warszawa

Mikropigmentacja włosów Warszawa

Dobrze wykonana Mikropigmentacja Skóry Głowy, czyli odpowiednia grubość i ustawienie igły, kolor, technika wykonywania nakłuwania, powoduje bardzo naturalny wygląd ogolonych włosów do 0,3 mil. Nawet z bardzo bliskiej odległości ciężko jest odróżnić prawdziwy włos od pigmentu.
Wykonuje się od 1 do 3 sesji zabiegowych, zależnie od zamierzonych efektów.

Tusz jaki używam jest najwyższej naturalnej jakości. Jest permanentny, więc utrzymuje się mniej więcej do 5 lat. Aby utrzymać efekt niezmienny, należy co najmniej raz w roku wykonać jeden zabieg. Stabilność utrzymania pigmentu zależy od rodzaju skóry, ilości czasu przebywania na słońcu, przykrywania skóry głowy, golenia żyletką skóry głowy itd.

Jest możliwość rekonstrukcji całego zarostu linii głowy jak i brody.

Bardzo dobrym ułatwieniem w zakładaniu Systemu w domu  jest wykonanie Mikropigmentacji Skóry Głowy na linii czołowej, ponieważ nie ma problemu z zaznaczaniem, mierzeniem za każdym razem. Mikropigmentacją można też zmniejszyć prześwity na skórze głowy, nawet przy długich włosach. Blizny choć czasem słabiej przyjmujące pigment, też da się przykryć.

Wykonuję ten zabieg na sprzęcie ORON 57,stworzonej przez Moshe Alul. Jest to izraelska firma robiąca wysokiej klasy urządzenia, znane na całym świecie do wykonywania Mikropigmentacji Skóry Głowy i nie tylko.

WŁOSY OGOLONE

PRZED...

...i po!

WŁOSY DŁUGIE

PRZED...

...i po!

BLIZNA I CZUBEK GŁOWY

PRZED...

...i po!

Rzadkie włosy, łysienie, blizny na skórze to elementy, które negatywnie wpływają na wygląd i obniżają poczucie własnej wartości. W celu poprawy urody doskonale sprawdza się mikropigmentacja skóry głowy Warszawa, Gdańsk czy Kraków to miejsce, gdzie wykonuje się tego typu zabiegi. Mój salon w Garwolinie (niedaleko Warszawy) słynie z zastosowania wysokiej jakości produktów, co pozwala na uzyskanie naturalnego efektu na głowach moich klientów.

Czytaj więcej

Na czym polega usługa mikropigmentacji skóry głowy?

Niechirurgiczny zabieg umożliwia wykonanie imitacji mieszków włosów. Usługę stosuję w celu zamaskowania łysienia, ukrycia zakoli lub przerzedzających się włosów. Niektórzy decydują się na mikropigmentację skóry głowy, żeby wyeliminować nieestetyczne blizny lub zrekonstruować zarost na linii głowy i brody. Do zalet tego typu usługi należy uzyskiwanie szybkich rezultatów. Finalny wygląd zależy m.in. od zastosowania odpowiedniej techniki nakłuwania igłą czy właściwego doboru koloru tuszu. Do mojego salonu zgłaszają się również osoby, które cierpią na genetyczny brak owłosienia.

Choć zabieg jedynie tuszuje niedoskonałości i nie wpływa na odrost włosów na głowie, trudno odróżnić nałożony pigment od prawdziwych włosów (nawet z bliskiej odległości). By móc w pełni cieszyć się z efektu, należy pamiętać, że usługa musi zostać zrealizowana przez osobę doświadczoną.

Mikropigmentacja włosów Warszawa, Gdańsk czy Kraków to duże miasta, w których możesz wykonać ten zabieg, Ja jednak zapraszam Cię do mojego salonu w Garwolinie obok Warszawy. Czym wyróżnia się zakład Tom Hair? Przede wszystkim doświadczeniem – specjalizuję się w stylizacji męskich fryzur, a mikropigmentacją zajmuję się już od 8 lat. Nie jesteśmy jak większość salonów w wielkich miastach, działamy lokalnie oraz podchodzimy do klienta indywidualnie.

Mikropigmentacja – co należy o niej wiedzieć?

Zabieg stanowi połączenie techniki makijażu permanentnego i tatuażu. Rozwiązanie uważa się za bezpieczne, ponieważ pigment aplikuje się na wierzchnią warstwę skóry, a do wykonania usługi stosuje się odpowiednie urządzenie. Salon Tom Hair wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt wyprodukowany przez renomowaną, izraelską firmą Moshe Alul.

Na stabilność pigmentu wpływają czynniki, takie jak: czas ekspozycji na słońce, zakrywanie głowy, rodzaj cery. Aby jednak utrzymać uzyskany rezultat, najlepiej zgłaszać się do specjalisty raz w roku i ponowić mikropigmentację. Warto pamiętać o zapisaniu się na zabieg przypominający, by cieszyć się olśniewającym wyglądem.

Mikropigmentacja Warszawa i okolice – przeciwwskazania

Wprawdzie procedura związana z umieszczeniem pigmentu na skórze nie jest skomplikowana, ale istnieją pewne przeciwwskazania uniemożliwiające jej wykonanie. Z realizacją zabiegu należy wstrzymać się na pewien czas, jeśli pojawi się znaczne osłabienie odporności. Usługi nie przeprowadza się także u klientów podczas radioterapii lub chemioterapii. Do powodów, dla których, specjalista decyduje się na przesunięcie terminu mikropigmentacji włosów, zaliczają się także: opryszczka, półpasiec, świeże blizny, poparzenia słoneczne, infekcje grzybicze.

Usługi nie wykonuję też w przypadku pojawienia się reakcji alergicznych związanych z zastosowanym pigmentem (najczęściej przybierają one postać wyprysków lub wysypki). Wśród czynników uniemożliwiających zabieg warto wskazać dodatkowo stan skóry głowy, w tym: naczyniaki, liszaje, brodawki, znamiona, czerniaki, keloidy. Z kolei osoby cierpiące na hemofilię, cukrzycę, arytmię serca lub HIV powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Mikropigmentacja włosów – fakty i mity

Przed umówieniem się na zabieg polecam zapoznać się z faktami na temat mikropigmentacji skóry głowy. W Internecie wciąż spotyka się nieprawdziwe informacje. Poniżej lista najczęstszych wątpliwości klientów:

– Mikropigmentacji nie można stosować w przypadku długich włosów – mit

Zabiegi wykonuję się bez względu na długość włosów. Z reguły na aplikację pigmentu decydują się osoby, którym zależy na zamaskowaniu łysienia androgenowego.

– Zastosowany pigment jest niewidoczny na skórze – fakt

Prawidłowe wykonanie usługi wygląda naturalnie, a pigment jest rozmieszczony równomiernie. Taki rezultat otrzymuje się poprzez użycie igły o właściwej grubości i zastosowaniu odpowiedniej techniki nakłuwania skóry.

– Mikropigmentacja pomaga w ukryciu łysienia plackowatego i bielactwa – fakt

Zabieg może być realizowany nawet w przypadku pacjentów cierpiących na zaburzenia w produkcji naturalnych pigmentów skóry (określanych inaczej jako bielactwo lub albinizm). Mikropigmentacja sprawdza się także w przypadku całkowitej utraty włosów na danym obszarze głowy (łysienie plackowate).

– Usługę wykonuje się tylko na ciemne włosy – mit

Usługę kosmetyczną przeprowadzam dla posiadaczy włosów o różnych odcieniach. Wystarczy dopasować odpowiedni barwnik. Dzięki temu efekt będzie łudząco podobny do naturalnych włosów.

Jeżeli chcesz optycznie zagęścić włosy i zminimalizować łysienie Warszawa to rejon gdzie mieście się mój salon. Dokładniej w miejscowości Garwolin, pod Warszawą. To miejsce, w którym z chęcią pomogę Ci pozbyć się Twojego problemu. Zachęcam do rezerwacji terminów.