Włosy systemowe Warszawa

Peruki męskie Warszawa - peruki systemowe

Włosy Systemowe to niesamowity efekt wyglądu naturalności.
Dobrze dobrane gęstością, kolorem, bazą i dobrym strzyżeniem pozytywnie szokują. Produkowane są tak, aby układały się na każdej głowie.
Jest kilka sposobów na montaż systemu: klej wodny, klej akrylowy, klej silikonowy, różnego rodzaju taśmy – od słabo trzymających 3 dniowych, do mocnych 2-3 tygodniowych. Trwałość trzymania kleju oraz taśm na skórze głowy zależy od ilości wydzielania potu, pogody, użytkowania przez osobę noszącą. Nie zaleca się nosić systemu osobom z chorobami skóry, chyba że lekarz nie będzie widział przeciwskazań.

Kosmetyki, których używam podczas pracy przy systemach, to produkty głównie ze Stanów Zjednoczonych.

Aby bezstresowo zakładać system w warunkach domowych, dobrze jest zrobić Mikropigmentację Skóry Głowy na linii czołowej, czyli imitację ogolonych włosów, którą też wykonuję profesjonalnie.

Włosy Systemowe są różnej jakości. Dobór odpowiedniego produktu nie jest łatwy, dlatego razem ze mną możesz ustalić jaki rodzaj systemu zamówić.

PRZED...

...i po!

Czym są włosy systemowe?

Dla wielu osób utrata włosów stanowi krępujący problem. Choć chciałyby one cieszyć się bujnymi włosami, często dostępne metody ich uzupełniania z różnych względów nie spełniają oczekiwań bądź są zbyt inwazyjne. Z pomocą przychodzi nowa technologia, czyli włosy systemowe Warszawa, wraz z okolicami, słynie z gabinetów zajmujących się tego typu uzupełnianiem włosów. Tom Hair wpisuje się w czołówkę salonów cieszących się największą popularnością i zaufaniem szerokiego grona klientów z całej Polski.

Peruki systemowe stanowią nieinwazyjną oraz bezpieczną metodę uzupełniania brakujących włosów. Dobieram je biorąc pod uwagę zarówno oczekiwania, jak i cechy naturalnych włosów klienta, czyli ich kolor i gęstość. Systemy są budowane na cienkim, oddychającym podłożu, zwanym mikroskórą, którą następnie mocuje się do skóry głowy za pomocą np. kleju akrylowego, silikonowego lub taśmy. Mocowanie to jest bardzo dyskretne, a co się z tym wiąże – pozostaje całkowicie niewidoczne.

Czytaj więcej

Jakie są zalety włosów systemowych?

Włosy systemowe stanowią idealną alternatywę dla chirurgicznych zabiegów, czyli transplantacji włosów oraz dla często używanych uzupełnień, jakie stanowią tradycyjne peruki męskie Warszawa, Gdańsk czy Kraków znajdują się w czołówce miast, w których zainteresowanie taką metodą stale wzrasta.

Mówiąc o zaletach włosów systemowych, trzeba wspomnieć, że:

– są komfortowe w użytkowaniu, nie spadają ani nie przesuwają się, a co za tym idzie, nie przeszkadzając w aktywnym życiu;

– stanowią nieinwazyjną, a przy tym niezwykle skuteczną metodę rozwiązywania problemu utraty włosów o różnorodnej etiologii;

– nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji drogimi preparatami;

– można je czesać, układać i strzyc (z tym zastrzeżeniem, że nie odrastają);

– charakteryzują się zróżnicowaną trwałością mocowania – od 3 dni aż do 3 tygodni (mocowanie wybieram zgodnie z oczekiwaniami klienta);

– prezentują się bardzo naturalnie (trudno odróżnić włosy systemowe od prawdziwych);

– wykonywane są zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta;

– można mieć kilka systemów na zmianę.

Kto może skorzystać z usługi włosów systemowych?

Łysienie stanowi problem dotykający zarówno mężczyzn, jak i kobiety, często obniżając ich jakość życia oraz poczucie pewności siebie. Włosy systemowe, z uwagi na swoją nieinwazyjność oraz stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania, polecane są wszystkim osobom, którym różnego typu łysienie spędza sen z powiek. Takie rozwiązanie jest znakomitą alternatywą m.in. dla transplantacji włosów, a także dla klasycznych peruk bądź tupecików.

Poza czynnymi chorobami skóry głowy, nie ma przeciwwskazań do noszenia włosów systemowych. W przypadku takich dolegliwości potrzeba konsultacji lekarskiej, podczas której specjalista określi, czy dana przypadłość wyklucza możliwość, by stosować peruki systemowe Warszawa należy do miast, w których coraz więcej osób decyduje się rozwiązać swój problem z utratą włosów i skorzystać z systemu.

Włosy systemowe, czyli sposób na niechirurgiczny przeszczep włosów Warszawa

Włosy systemowe traktuje się jako tzw. niechirurgiczny przeszczep włosów. Co to znaczy? Tego rodzaju rozwiązanie stanowi atrakcyjną alternatywę dla klasycznych transplantacji włosów, którym nie każda osoba chce lub może się poddać.

Niechirurgiczne przeszczepianie włosów nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, którym obarczone są zabiegi chirurgiczne, ponieważ stanowi metodę całkowicie nieinwazyjną. Jednocześnie włosy systemowe sprawdzają się jako rozwiązywanie problemu z traceniem włosów, niezależnie od jego etiologii. Niechirurgiczny przeszczep włosów ma jeszcze szereg innych zalet. Włosy w tym systemie są wygodne w użytkowaniu: nie przesuwają się, ani nie spadają, więc nie stanowią przeszkody w codziennym, nawet aktywnym funkcjonowaniu. Nie wymagają one specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych. Można je normalnie czesać, układać, a nawet przycinać (oczywiście, mając świadomość, że nie odrosną).

Niechirurgiczne przeszczepy włosów prezentują się bardzo naturalnie i właściwie nie sposób ich odróżnić od prawdziwych. Włosy systemowe wykonywane są zawsze na zamówienie klienta, zgodnie z jego indywidualnymi oczekiwaniami, ale też z typem urody, kształtem twarzy czy właściwościami włosów naturalnych. Klienci często decydują się na wykonanie kilku systemów, żeby mieć odpowiednie warianty na zmianę. Na podstawie wywiadu z klientem i poznaniu jego potrzeb, pomagam wybrać najlepsze rozwiązanie, niezależnie od tego, czy zmaga się on z łysieniem częściowym czy całkowitym. Włosy systemowe są na tyle uniwersalne, że można dopasować je do każdych wymagań.

Dlaczego warto wybrać uzupełnianie włosów w dobrym salonie?

Dobranie odpowiednich włosów systemowych, a w kolejnym kroku ich mocowanie, wymaga właściwych kompetencji. Żeby mieć stuprocentową pewność, że wykonany system będzie spełniał wszystkie pokładane w nim oczekiwania, warto wykonać go w renomowanym gabinecie, cieszącym się doskonałą opinią. Bogate doświadczenie, które zdobywałem przez 11 lat pracy z włosami systemowymi oraz wiedza trychologiczno-fryzjerska stanowią podstawę podejścia do oczekiwań i potrzeb klienta.

Dla wszystkich zmagających się z łysieniem, czy to częściowym, czy całej skóry głowy, polecam zaawansowane technologicznie uzupełnienie włosów Warszawa, Łódź czy Lublin to tylko niektóre z miast, których mieszkańcy decydują się skorzystać z usług Tom Hair, spełniając swoje marzenie o pięknych włosach. Jeśli i Ty pragniesz przekonać się, jakie korzyści może dać Ci oddanie swojego problemu z łysieniem w ręce profesjonalisty, umów się na wizytę. Serdecznie zapraszam!